ucuz arama cepten arama sabitten arama şehiriçi arama şehirlerarası arama uluslararası arama yurtdışından arama

internetten arama Ucuz Arama Çözümleri

 internetten arama | ucuz arama | telefon hizmetleri | ev telefonu  | şirket telefonu | adsl telefonu | internet telefonu | arama kartı | sıkça sorulan sorular

 

  Ucuz Arama, Cep Telefonu

Cep telefonundan cep telefonunu aramak genelde daha ucuzdur. Tarifenizi kontrol edin. Özellikle başka operatörü aramak ve sabit telefonları aramak daha pahalı olabilir.

Yurtdışında cep telefonunuzu kullanmayın. Arasanızda, aransanızda, yüksek ücretler ödersiniz. Sizi arayanlar otel odanızdan veya bulunduğunuz yerden ulaşabilirler. Gerektiğinde SMS kullanarak sabit telefonunuzu veya yanınızdaki bir kişinin cep telefonunu verebilirsiniz. Sizi buradan arayabilirler. Yurtdışına çıkarken cep telefonundan sizi arayanlar için sesli mesaj bırakabilir, bulunacağınız yerdeki telefonu bırakabilirsiniz.

Yurtdışında cep telefonu kullanmak istiyorsanız, bulunduğunuz ülkeden geçici bir sim kartı alabilirsiniz. Böylece arama yaptığınızda veya arandığınızda dolaşım ücreti ödemekten kurtulursunuz. Sabit, mobil ve ankesörlü telefonlardan uluslararası arama kartı kullanarak çok ucuza görüşebilirsiniz. Sokakta satılan kartlara dikkat etmenizi öneririz. Tuzağa düşmeyin!

Arama Planlarını inceleyin. Sabit fiyatlı arama planlarının günlük, haftalık ya da aylık minimum kontör alımı veya maksimum konuşma süreleri olabilir. Küçük yazıları okuyun. Gerekenden fazla kontör almayın.

Uzun görüşmelerinizi cep telefonundan yapmayın. Müsait olunca sabit telefondan görüşün.

Kontör hesaplarında boğulmayın. Bir kontör kaç lira, Bir kontör kaç saniye, bir yeri aramak kaç kontör derken tuzağa düşmeyin. Tarifeleri inceleyin, dakika fiyatlarını karşılaştırın.

Geçici kampanyalara kanmayın. Kampanya süresi sona erdiğinde daha pahalı konuşuyor olabilirsiniz.

Bedava telefon alıyorum diye taahhüt altına girmeyin. Genellikle aylık, yıllık minimum görüşme miktarı hesaplandığında, telefonu daha ucuza alabileceğinizi bulabilirsiniz.

Sık sık operatör değiştirmeyin. Astarı yüzünden pahalıya malolur.

 
 
 

Telekom Bayiliği arama kartı telefon hizmetleri ev telefonu şirket telefonu adsl telefonu internet telefonu telefon kartı ucuz telefon nexus telekom extraPhone ucuz arama telefon hizmetleri cepten arama telefon kartı sabitten arama internet telefonu şehiriçi arama şehirlerarası arama uluslararası arama yurtdışından arama ucuz telefon hizmetleri

 
 

Copyright © 1999-2011 commnexus. All rights reserved.                                                                                                                                                                    Internetten Arama